Українська Асоціація клінічної та естетичної мезотерапії

проводить курси та навчальні семінари-тренінги для лікарів з мезотерапії

Базовий курс

клінічної та естетичної мезотерапії

базовий курс мезотерапії
Базовий курс – детальніше

Мезотерапія обличчя

підвищення кваліфікації мезотерапевтів

мезотерапія обличчя
Мезотерапія обличчя - докладніше

Мезотерапія тіла

підвищення кваліфікації мезотерапевтів

Мезотерапія тіла – докладніше

Мануальна терапія та техніки

курс для лікарів і реабілітологів

Курс з технік - докладніше

Мікроін'єкційна терапія

для лікарів-естетистів

микроинъекционная терапия
Мікро ін'єкційна - докладніше
Александр Радионов
Олександр Радіонов

Президент Асоціації
Мезотерапія України

Шановні колеги та фахівці естетичної медицини!

Будьте пильні при виборі навчальної організації!

Перш, ніж записатися на навчання, поцікавтеся, хто проводить заняття, де навчався сам викладач, чи має вищу медичну освіту. На жаль, і таке буває, що навчання проводить не лікар. Дуже важливо, на яких препаратах Вас навчатимуть працювати! Якщо серія якогось виробника, як правило, це готові «суперефективні», «суперсучасні», «супербезпечні» та інші «супер…». Подумайте про склад коктейлю, які входять до його складу діючі речовини, які допоміжні, яка дія на організм цих речовин окремо та у поєднанні з іншими!

Реєстрація медичних препаратів

Запропонуйте показати реєстраційні документи на препарати! Будь-який препарат для парентерального введення повинен мати Реєстраційне свідоцтво Міністерства охорони здоров’я України із зазначенням парентеральних способів введення (вк, пк, вм, вв).

Якщо Вас намагаються «присадити» на якусь серію препаратів, подумайте про свою професійну честь! Юридичну та кримінальну відповідальність за використання не допущених до застосування речовин несете Ви! А трейдери прикриються гігієнічними висновками препаратів для зовнішнього застосування (аплікацій, електро-, або фоноферезу тощо) і навідріз відмовляться визнавати, що вчили Вас вводити ці коктейлі парентерально!

Мезотерапія – це метод лікування, а не спосіб введення!

У будь-якій аптеці Ви можете купити необхідні медикаменти, зареєстровані, ефективні, з вивченими властивостями та застосовувати їх за канонами медицини: етіо-патогенетично, симптоматично та профілактично. Не дозволяйте будь-кому підміняти Ваші професійні знання на «коктейлі для тих, хто лінується думати». Піклуйтеся про своїх пацієнтів та лікарський престиж!”