Мезотерапія – це не “уколи краси”

це ціла система наукових знань та практичних навичок,
для застосування яких необхідна наявність вищої медичної освіти!

Якщо Ви вирішили пройти курс мезотерапії, то Вам рекомендуємо звернути увагу

Наявність ліцензії та сертифікованих фахівців
Договір чи угоду про надання медичних послуг
Офіційно зареєстровані препарати

Детальніше про рекомендації

Наявність ліцензії та сертифікованих фахівців

Переконайтеся, що установа має ліцензію на медичну діяльність. А виконуватиме процедури лікар, який пройшов спеціальну підготовку.

Не погоджуйтесь на проведення процедур на дому. Такі пропозиції найчастіше походять від середнього медперсоналу. Для Вас, звісно, це зручно. Та й вартість “приваблива”. Але мезотерапія відноситься до інвазивних методів лікування, які повинні виконуватись лікарем. При цьому у спеціально обладнаному приміщенні, що має умови для виконання процедури та надання невідкладної медичної допомоги.

Договір чи угоду про надання медичних послуг

Укладіть договір про надання медичних послуг. Уважно ознайомтеся з його змістом. І переконайтеся, що він захищає не лише клініку, а й Ваші інтереси.

Спокійно поставитися до того, що Вам запропонують підписати поінформовану згоду на проведення мезотерапії. Це правильний підхід у випадках застосування нових методик та медпрепаратів. Крім того, Ви дізнаєтеся про можливі побічні дії та ускладнення мезотерапії. А також зможете оцінити потенційні ризики та користь від лікування. Насправді чим більше Вам вкажуть можливих небажаних реакцій, тим краще. Це говорить про глибокі знання лікаря. А якщо він знає ускладнення, то й знає, як їх уникнути чи лікувати.

Офіційно зареєстровані препарати

Дізнайтесь у свого лікаря, чи зареєстровані в Україні препарати, якими Вам будуть проводити мезотерапію. Часто не дуже добре підготовлені фахівці використовують препарати, які не тільки не дозволені в Україні, а й навіть зняті з виробництва. Або заборонені, як неефективні чи небезпечні для здоров’я у багатьох країнах світу. Не ставайте піддослідними кроликами для випробувань препаратів сумнівного походження.

У медицині в цілому та в мезотерапії, як її напрямі, використовуються лише офіційно зареєстровані препарати, що пройшли клінічні випробування на ефективність та безпеку !

Ефективність та безпека препаратів

Будьте уважні, якщо лікар каже, що легальних препаратів для мезотерапії немає і пропонує лікування незареєстрованими імпортними препаратами. Особливо багатокомпонентними коктейлями, які заборонені офіційною медициною. Значить, такий лікар має поверхневе уявлення про мезотерапію і потрапив під вплив дистриб’юторів. А останні обіцяють чудеса омолодження чи схуднення та постачають нелегальну продукцію “валізами” з-за кордону. Грамотний мезотерапевт складе суміш із дозволених до застосування препаратів. Ефективність та безпека такої суміші будуть набагато вищими, ніж у сумнівних коктейлів.

Кожен лікарський препарат має показання до застосування. А також протипоказання та побічні дії, викладені в інструкції чи фармацевтичному довіднику. Попросіть дати Вам їх прочитати.

У косметології часто не враховується загальний стан пацієнта. Що може завдати непоправної шкоди здоров’ю. Наприклад, багато “чудодійних” коктейлів для схуднення містять гормони щитовидної залози, які можуть бути Вам протипоказані. Або кофеїн, який може спровокувати гіпертонічний криз.

Проведення внутрішньошкірної алергічної проби

Навіть при використанні офіційних препаратів обов’язково проведення внутрішньошкірної алергічної проби!

Пам’ятайте, що “раз на рік і палиця стріляє”! Уникнути ускладнень мезотерапії можливо лише за умови знання лікарем мезофармакології. За рахунок дотримання правил та методик мезотерапії. А також при використанні перевірених, офіційно зареєстрованих препаратів.

Остерігайтеся тих, хто обіцяє чудові результати без болю та ризику ускладнень.

У медицині, як і в житті – чудес не буває!

Якщо у Вас виникли ускладнення внаслідок лікування мезотерапевтичними методами, Ви можете звернутися до відділу роботи з пацієнтами Асоціації(см. Контакти) або у відповідні служби МОЗ України.

Новини мезотерапії

Читайте та будьте в курсі. Новини та новинки мезотерапії.

Наш блог

Медіа про мезотерапію

Що таке мезотерапія

Медіа про мезотерапію

Обладнання для мезотерапевтів

Медіа про мезотерапію

Правда і міфи про мезококтейлі