Ми працюємо для того, щоб Ви були здорові та красиві!

 

Наукова та практична робота Асоціації “Мезотерапія України”

проходить на базі медико-косметологічного реабілітаційного центру Медекс

 
Прийом пацієнтів

З питань здоров’я та естетики веде доктор Радіонов Олександр Борисович, Президент Асоціації “Мезотерапія України”, головний лікар клініки “Медекс”, член Фанцузької Асоціації Естетичної медицини та мезотерапії, член-кореспондент Міжнародної Академії біоенерготехнологій, автор численних методик мезотерапії, мануальної, фізичного розвитку та реабілітації.

Ми не обіцяємо, ми просто робимо

клініка мезотерапіїІснує безліч медичних закладів, які обіцяють допомогти людям у вирішенні їхніх проблем. Ми не обіцяємо, ми просто робимо. Прочитавши ці рядки, багато хто посміхнеться, “бачили, мовляв таких”. І, напевно, мають рацію. Бо сьогоднішня медицина спрямована, на жаль, не на допомогу пацієнтам, а на заробляння грошей. Та ніхто й не проти, якщо заробляєш чесно! Гарного лікаря народ прогодує, а поганого – реклама.

Усі ми хочемо вірити у дива. Ось тільки неув’язочка виходить. Практика показує, що чудес не буває.

Якщо Ви вірите в чудеса, в те, що за Вас хтось зробить Вашу роботу – Ви невиправний оптиміст(ка), або ледащо. Вам варто пошукати іншу клініку, де Вам дадуть таблетку “від усіх хвороб” або крем для омолодження.

Нас троє – Ви, Ми та Ваші Проблеми. Якщо Ви будете на нашому боці – переможемо ми, якщо будете на їхньому боці – переможуть проблеми.

Напевно, Ви думаєте, що лікарська майстерність полягає у призначенні “правильних” таблеток, або, ще крутіше, ін’єкцій, і навіть крапельниць. Прийде Вас розчарувати. Вас потрібно не лише полікувати, а й навчити. А іноді й змусити працювати над собою. Не існує швидких і легких способів вилікуватися або омолодитися.

Кожна людина індивідуальна

У нас немає готових рецептів, чи придуманих кимось схем. Кожна людина індивідуальна і ми враховуємо це у своїй роботі. Перш ніж зайнятися лікуванням або естетичною корекцією, ми детально обстежуємо пацієнтів. Детальне опитування та огляд займає часом 2 години. Після цього слідують аналізи, функціональні дослідження, томографії та ін. Це неминуче. Для ефективної роботи необхідно знати всі відхилення в організмі пацієнта, виявити їхню причину. Інакше доведеться боротися лише з симптомами. Що втім більшість медиків і робить, на жаль.

У нас у лексиконі немає слова “хворий”. Назвуть людину “хворою” і вона відразу починає хворіти. У нас у лексиконі немає слова “клієнт”, так називають людей ті, кого цікавлять лише гроші. У нас є “пацієнти”, яких ми поважаємо і про яких піклуємося.

У своїй роботі ми дотримуємося принципу:

“роби краще за всіх чи не роби взагалі”.

Усі фахівці клініки мають вищу освіту. Ми постійно вчимося, відточуємо майстерність. Використовуємо лише те, що реально дає ефект. У нас Ви не побачите дорогих “пекельних машин”, що гарантують здоров’я та красу. Не все золото, що блищить. Ми працюємо більше головою та руками, апаратні методи застосовуємо лише для полегшення роботи та посилення ефекту.

Ми “привезли” в Україну з Франції справжню мезотерапію та розвинули її клінічний напрямок.

Такого рівня, як у нас, у світі немає. Скептики нехай відшукають клінічну мезотерапію в інтернеті.клініка мезотерапії

Ми – єдина професійна школа мезотерапії для лікарів.

Ми розробили десятки мезотерапевтичних методик, яким навчили та продовжуємо навчати лікарів із різних країн. Ми розробили реально працюючі методи лікування хребта, корекції ваги та фігури, лікування варикозу та атеросклерозу, омолодження всього організму.

І до лікування, і до естетичної корекції ми підходимо комплексно, комбінуємо різні методики, включаючи мануальні, ін’єкційні та апаратні. Ми застосовуємо лише фізіологічні методи лікування, які не завдають шкоди здоров’ю пацієнтів.

Перейти на сайт клініки “МЕДЕКС” MEDEX.kiev.ua