Мезотерапія по-українськи чи як витратити гроші на прискорене старіння

Мезотерапія по-українськи чи як витратити гроші на прискорене старінняЗ дитячих років, до Марини зверталися не інакше, як «Марго». Дуже вже вона була схожа на пекучу циганку. Довге чорне волосся, розкосі брови, біла шкіра, червоні губки, гостре підборіддя, тіло точене… Жила Марго в коханні та достатку, діток виховувала, на роботу бігала…

Так, у 25 своїх неповних задумалася, як їй молодість зберегти? І знайшла вона косметолога «класного», а головне недорогого. І чистку їй робили, і масочки всякі, і прищики давили. Не допомагало це молодість зберегти. З’явилися западини на щоках після прищиків, плями якісь темні та плюс зморшки дрібні. Задумалася Марго, з чого? І зрозуміла: косметолог не дуже та й медосвіти не має. Треба салон знайти хороший. Благо, що чоловік тепер заробляє добре.

Закопалася в сайти, знайшла, чого хотіла. Салон у центрі, послуги дорогі, значить – добре все роблять! І лікарі – косметологи, і «уколи краси» роблять, і лазер є, і пілінги, і радіохвилі, і кавітація, і навіть пластичні хірурги. Почитала Марго в інтернеті про біоревіталізацію і фоток надивилася. Перехрестилася про всяк випадок, бо раптом відмовлять, та й пішла. Прийшла і каже: я в інтернеті про гіалуронову кислоту прочитала, хочу собі таке! Не питання, відповіли їй професіонали. Вам яку, ретикульовану чи ні? Та не знаю, мені ту, що краще. І ще мезотерапію. Допомагає, кажуть, та пілінги, читала…

І вкололи їй гіалуронку, папули три дні розсмоктувалися, зате зморшки розгладилися. Цілих пів року ефект тримався. Пішла повторити, знову диво – розгладжувалися! Лише вистачило на менше, місяця на 3-4. І ще раз повторила, і четвертий, і п’ятий…

І помітила Марго, що «присіла» – на гіалуронку. Грошей все більше платити та колоти все частіше. І почала питання дурні ставити. Чого, мовляв, так відбувається? Всього 27, а зморшки знову з’являються? А лікар–косметолог і каже: «…є правильний засіб від зморшок – БОТОКС…». Хочу ботокс,- Марго мовить, – хочу так, щоб без зморшок. І колють їй тепер ботокс. Зморшки розгладилися, що й сказати! На рік вистачить, сказали. Через вісім місяців знову ботокс ввели. Та щось не злагодилося. Зморшки розгладилися, але через півроку повернулися та й брівки опустилися, та й рот перекосило, та й щічки обвисли…

«Хочу бути вічно молодою та красивою…», каже Марго, «…є у Вас якісь дієві засоби?». «А я-я-як-же», відповідають косметологи, «є лазерне омолодження! Хіт продажу – фракційний лазер!».

«Ой, хочу, хочу, хочу! Лазер – диво ХХI століття! Загорніть мені п’ять сеансів».

Після першого сталося диво. Після другого – повторилося. А після п’ятого – припинилося. Стала шкіра обвисати з катастрофічною швидкістю. Але й тут не розгубився лікар–косметолог. Є, мовляв, безопераційний ліфтинг золотими нитками. Процедура, звичайно, не з дешевих, напевно. Єдина альтернатива пластичної операції.

І «ліфтанули» Марго щічки. І пораділа вона результатам. Щоправда, не довго. Через півроку ці золоті нитки стали «пробиватися назовні». М’яко кажучи, стало їх видно неозброєним оком. І прийшла Марго на «розбірки». «Я стільки часу і грошей змарнила. А результат «на обличчі». Навіщо мені ці потворні тяжі в шкірі? На вашу думку, це красиво?». А лікар–косметолог їй у відповідь: «Не хвилюйтеся, мовляв, ми все виправимо. Золоті нитки вийняти неможливо. Але ми вам поставимо нові, які виправлять недоліки». На тому й вирішили.

Через рік роздратована і істерично налаштована «тітка Маша» з новим шаром золотих ниток хоче «виправити» непоправне. “Є спосіб”, – каже їй лікар-косметолог, – “…можна їх прибрати хірургічно… Заодно і зробити кругову підтяжку шкіри”.

Кілька років потому… «Третя підтяжка…»,- думає «баба Маша», – «…на біса вона мені, діти виросли, чоловік пішов, кар’єра в далекому минулому…».

Дякую доктору-косметологу за мою “ненудну” молодість!!!